Rastgele Film
Yukarı Çık

YILDIZ SAVAŞLARI 9 SKYWALKER’IN YÜKSELİŞİ İZLE

Rating: Site Puanı 5.5

 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 0
 • Yıldız Savaşları : Bölüm 9 Yıldız Savaşları : Skywalker'ın Yükselişi olarak pazarlanan Skywalker'ın Yükselişi, Abrams ve Chris Terrio'nun senaryosunda JJ Abrams'ın yönettiğiyeni bir 2019 filmi. Star Wars devam filmi üçlemesinin üçüncü ve final filmi olacak. Tarafından üretilen bir film, Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy , bir devamıdır 2015 s ' Kuvvet Uyanıyor Abrams da yönlendirilmiş ve ortak yazar, ve 2017 s' Son Jedi . Lucasfilm, Skywalker'ın Yükselişine atıfta bulundu Skywalker destanının son bölümü olarak .

  Filmin başrolleri Carrie Fisher , Mark Hamill , Adam Sürücü , Daisy Ridley , John Boyega , Oscar Isaac , Anthony Daniels , Naomi Ackie , Domhnall Gleeson , Richard E. Grant , Lupita Nyong'o , Keri Russell , Joonas Suotamo , Kelly Marie Tran , ile Ian McDiarmid ve Billy Dee Williams . Filmin prodüksiyonundan önce 2016 yılında vefat eden Fisher, The Force Awakens'ın kullanılmayan görüntüleri ile ortaya çıkacak.. Film ilk defa The Walt Disney Company'nin Lucasfilm'i 2012'de satın almasının ardından açıklandı . Colin Trevorrow başlangıçta filmin yönetmeni ve yazarı olarak ilan edildi, ancak o ve Lucasfilm Eylül 2017'de yollarını ayırdılar ve Lucasfilm proje üzerinde "yaratıcı farklılıkları" gösterdi. 12 Eylül 2017'de Abrams ve Terrio yeni yönetici ve yazarlar olarak ilan edildi.Destan sona erecek. Hikaye sonsuza dek yaşayacak.iğer ikisinden farklı, film çıktığında netleşecek. Oldukça duygusal. Önceki iki filmden farklı bir sürüş var, ama çok eğlenceli. John gerçekten çok özledim. Sonuncusu, ama tekrar bir araya geldik ve şimdi Oscar [Isaac] bunun bir parçası. Bana göre çocuklar bir maceraya gidiyormuş gibi hissettirdi.

  Asıl fotoğrafçılık 2018'de başladı ve 2019'da çekildi . Skywalker'ın Yükselişi ilk kez 12 Nisan 2019'da Celebration Chicago'da halka duyuruldu . Filmin 20 Aralık 2019'da yayınlanması planlanıyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?