Rastgele Film
Yukarı Çık

Steel Country İzle

Rating: Site Puanı 10 IMDB Puanı 6.1


 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 1
 • Donald Devlin, daha parlak günler geçiren eski bir çelik şehri olan Pennsylvania'daki Harburgh kasabasındaki çöp adamdır. Bekar bir baba olan Donny, günlerini en iyi arkadaşı Donna Reutzel'in yanı sıra sakinlerinin çöplerini toplamak için harcıyor ve vaktinde, enerjisini genç kızının en iyi babası olmaya odaklıyor. Fakat mahalle çocuğu küçük Tyler Zeigler kaybolduğunda, Donny ona ne olduğunu bulmaya karar verdi. Yerel şerif onu uyarıyor ve kasaba, genç çocuğun ortadan kalkmasına çeşitli kafa karıştırıcı ve şüpheli yollardan tepki göstermesiyle, Donny gerçeği öğrenmeye karar veriyor. Ancak gerçek ortaya çıkmak istemeyebilir.

  Küçük, önemsiz bir Pennsylvania kasabasında ayrıntılara meraklı bir otistik toplayıcı olan Donald Devlin (Andrew Scott), yerel çocuk Tyler Zeigler’in kazayla boğulmasının daha çok göze çarptığından şüphelendiğinden ve kamuoyunda çok daha fazla özel bir soruşturma başlatıldığından şüpheleniyor. .
  Şüphelerini teyit etme konusundaki sosyal becerilerin eksikliği, herhangi bir nüans veya takdir ile teyit etmeden, Şerif Mooney (Michael Rose) kentinin öfkesini yükseltmeden çok uzun sürmedi.
  Yerel yasa uygulayıcılarının ellerine aldığı kaba işleme tedavisi, yalnızca merakını caydırmak yerine mahkumiyetlerini doğrulamaya hizmet ediyor.

  Yorumlar (1)