Rastgele Film
Yukarı Çık

Saklambaç – Ready or Not İzle

Rating: Site Puanı 10 IMDB Puanı 7.1


 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 0
 • Resimler 2
 • Düğün gecesi Grace (Samara Dokuması) mavi kanlı damat Alex (Mark O'Brien) ile yatağa tırmanıyor olmalı, fakat “orta derecede sikikli ailesi” Le Domases'ın aklında farklı bir evlilik töreni var. . Aileye yeni eklemeler, tüm klanın bir kart seçerek oynayacağı bir oyun seçmelidir. Grace, saklambaç yapmayı seçer - ya da en azından takipçilerinin gün doğmadan önce onu bulup öldürmesi gereken bir versiyonunu seçer.

  Bunların arasında kardeşi Daniel (adam Brody, kemik ayıklığı, tembel ve ne yazık ki az kullanılmış), koka burgu kız kardeşi Emilie (Melanie Scrofano) ve tüyleri kalıcı bir kaşar kılıcı boyayan Helene Teyze Helene (Nicky Guadagni) yer alıyor. Daha da iyisi, Alex'in annesi olarak kibirli bir güney çekişi konuşlandırmak, pürüzlü bir Andie MacDowell. Deadpans, “Zengin insanlar gerçekten farklıdır”.

  Film yapımcıları dişlerini düşük bütçeli korku yaparak kesti; Filmin zengin ortamına rağmen, ekonomiye yönelik bu itici güç burada belirgindir. Mülkiyetin zarafeti - Gotik bir konak çevresinde başka türlü basit kedi ve fare kovalaması - ve ödüllendirici kanlı eylem için tatmin edici bir klip var. Dokuma, evlilik kurumunu karamsar kararlılıkla ve arsız, kaba ağızlı zekâyla yıkar; savaş üniforması (sarı Converse spor ayakkabıları, yırtık dantel treni, tüfek ve mühimmatla dolu bir kanat) kesinlikle kendi kült Cadılar Bayramı kostümü olacak.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?