Rastgele Film
Yukarı Çık

Küçük Canavarlar – Little Monsters İzle

Rating: Site Puanı 10 IMDB Puanı 6.3


 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 0
 • Küçük Canavarlar, korkusuz okul öğretmeni Bayan Caroline (Lupita Nyong'o) 'dan çok hoşlandığını gördükten sonra, yeğeninin anaokulu dersine çıkması için gönüllü olarak çalışan bir müzisyen olan Dave'i (Alexander England) takip ediyor. Dave'in niyetleri, dünyanın en ünlü çocuk gösterisi şovunun kişiliği ve Bayan Caroline'ın sevgileri Teddy McGiggle'ın (Josh Gad) varlığıyla karmaşıklaşıyor. Ancak hiçbirinin pazarlık etmediği bir şey ani bir zombi salgını. Dave vesilesiyle ortaya çıkacak mı ve Bayan Caroline'ın kalbinde şansı olacak mı, yoksa ilk önce zombiler mi gelecek?

  Nyong'o, filmin öne çıkan özelliği olarak ortaya çıkıyor ve en azından gülünç olma oyununu kanıtlayan bir rolü var ve (daha sonra filmde) kuru komik bir monologda ustalaşabiliyor. Oscar ödüllü aktörün çoklu yeteneklerini kanıtlayan Jordan Peele’nin “ Us ” unun yanı sıra, burada (aslında) ukulele oynarken, Taylor Swift'in “Shake It Off” şarkısını söylediğini duymalısınız . Korkunç derecede hassas bir mezzo-soprano sesi göstermese bile, Nyong'o, erkek yardımcılarının titizlik dolu dolgunluğunu kesen “Küçük Canavarlar” için bir yaşam gücüdür.


  Ama Bayan Caroline'a odaklanmak yerine, “Küçük Canavarlar” yerine, şaşkın bir şekilde, yapacak çok işi olan bir çocuk var: grungy, 30-şey Dave. Açılış kredisinde kız arkadaşıyla kavga eden filmde tanıtıldı - ikisini de bu kadar sinirlendiren şeyleri duyamadıklarını, çeşitli yerlerde spar izlemelerini, kamera da skeçler gibi yüzmelerini sağlıyor. Biri bir zombinin ortaya çıkmasını bekler, ama zar atmaz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?