Rastgele Film
Yukarı Çık

Kingudamu İzle

Rating: Site Puanı 0 IMDB Puanı 7.1

 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 0
 • Antik Çin'deki savaş döneminde ayarlayın. Shin, göklerin altında en büyük general olmayı hayal eden bir savaş yetimiydi. Bir gün, Qin tahtının gerçek mirasçısı olan Eisei adında genç bir adamla kibar bir karşılaşması var. Birlikte, Eisei'nin tahtı ele geçirmek ve Savaşan Devletleri tek bir afiş altında birleştirmek istiyorlar

  Savaşın yetim kaldığı genç bir çocuk ve arkadaşı, kaderlerini değiştirmeyi ve dünyanın en büyük generalleri olmayı hayal ediyor. Ve arkadaşı gelecekteki imparatoru korumak için kendini feda ettikten sonra, genç çocuğun mükemmelliğe giden yolu harekete geçti. Kralın tahtı yeniden kazanmasına yardım etmek, ölümcül suikastçılara, büyük ordulara ve tehlikeli dağ klanına karşı çıkarken çocuğun bıçağını en üst seviyeye çıkarır. Savaşla parçalanan bir ülkede, sadece savaşan ülkeleri birleştirmek için savaşabilirler!

  Kingdom, Yasuhisa Hara tarafından yaratılan aynı adı taşıyan, en çok satan macera-tarihsel manga serisine dayanan canlı bir aksiyon filmidir ve Savaşan Devletler Dönemi'nde (M.Ö 475-221) kurgusal bir antik Çin anlatımı sunar.

  Yapım:

  Yönetmen:

  Ülke:

  Yayın Tarihi:

  16 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Yasuhisa Hara, Tsutomu Kuroiwa, Shinsuke Sato

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?