Rastgele Film
Yukarı Çık

Freaks izle

Rating: Site Puanı 10 IMDB Puanı 6.9


 • Konu
 • Detay
 • Yorumlar 0
 • Chloe, eksantrik olarak darmadağınık evinin dört duvarının dışında bir dünyayı hiç tanımıyordu. Her bir pencerenin üzerindeki kaplamalar, etrafa taarruz eden nesneler ve tozlu iğne deliği aydınlatması tozları derhal dekoratörü derhal temizlikle ilgilenemeyecek kadar yoğun bir katlanabilen folyo şapkalar için olası bir komplo teorisyeni olarak tanımlamaktadır.

  Kısa ömrünün yedi yıl boyunca, Chloe, bu adı biyoloji yoluyla edinmiş ya da almamış olabilecek ciddiyetle koruyucu bir adam olan “Baba” ile yaşadı. “Freaks” kasıtlı olarak ilk kimliğini karanlıkta tutar. İlk yarısının daha iyi bir kısmı için, “Freaks”, ayrıntılarının çoğunu kolların erişemeyeceği bir yerde saklıyor.

  Chloe, yaşındaki herhangi bir çocukla aynı temele sahip olmayı özlüyor: ölen annenin yerine bir anne, yatak odasına biraz inanıyor ve özellikle de dondurma. Babamın dışarıdaki gözetleme kurallarını çiğneyen Chloe, düzenli olarak “Mr. Snowcone's ”donmuş muamele aracı bariz bir şekilde kaldırıma park etti. Aydınlıktan ne kadar ufak bir parıldadığı, kapısının ardındaki patlayan sokak aynı anda hem rüya hem de tehdit edici bir yer olduğunu gösteriyor. Freddy Krueger'in kafiyesini yankılanırken iki çocuğun yavaş çekimde ip atladığını görmek yerinde olmazdı.

  Yapım:

  Ülke:

  ,

  Yayın Tarihi:

  13 Sep 2019

  Senaryo:

  Zach Lipovsky, Adam B. Stein

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?